Serwis amortyzatorów
Fox Racing Shox

Potrzebujesz naprawić swój amortyzator Fox Racing Shox?
Zepsuł się amortyzator w Twoim quadzie, motocyklu, Can Am-ie, Fordzie Raptorze, Nissanie Patrolu albo innym pojeździe?

Zadzwoń do nas! Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem marki FOX w Polsce w dywizjach OFF ROAD i TRUCK. Dostarczamy i budujemy układy zawieszenia do samochodów, motocykli, quadów i pojazdów specjalnych. Działamy od 2008 roku i zajmujemy się naprawą zawieszeń wszystkich typów pojazdów do użytku na asfalcie, w powietrzu, w terenie, śniegu a nawet wodzie.

Niezależny serwis amortyzatorów
innych marek

Tuningujemy  i serwisujemy również amortyzatory:  BOS Suspension,  SX Racing, PKM, Öhlins, WP, Reiger Suspension, ZF Sachs Race Engineering Products, Showa, Marzocchi, BOS, EXT Racing Shox, RockShox, King Shocks, KYB i inne

Jak skorzystać z serwisu?

  • Zadzwoń do nas pod numer: +48 511 442 277
  • Wyślij swój amortyzator do naszego serwisu
  • Ciesz się naprawionym amortyzatorem i jeździj bez obaw!

Serwis zawieszenia: Co dla Ciebie robimy

Z biegiem czasu struktura oleju w amortyzatorach i widelcach ulega zniszczeniu. Zużyty olej wpływa na działanie zaworów, powodując słabe tłumienie i smarowanie. Ponadto uszczelki zużywają się z czasem i stają się słabe lub uszkodzone, co prowadzi do zanieczyszczenia oleju, wycieku lub zmniejszenia ciśnienia gazu.

Typowa usługa obejmuje:

  •      Demontaż i przegląd
  •      Nowe tuleje i uszczelki ślizgowe
  •      W razie potrzeby wymiana części
  •      Ponowny montaż przy użyciu najwyższej jakości olejów
  •      Ładowanie azotu

Możemy również skorygować ustawienia amortyzatorów do innej lub najnowszej specyfikacji, jeśli firma FOX RACING SHOX wydała aktualizację.

Tuning zawieszenia

Zestrojone zawieszenie to spersonalizowane zawieszenie. Możemy dostroić zawieszenie Twojego samochodu, UTV, quada lub roweru, aby uzyskać pożądane rezultaty, niezależnie od tego, czy chodzi o osiągi, czy komfort.

Bezpieczeństwo jest dla nas standardem, ale nie ma czegoś takiego jak „standardowa regulacja” z zeszytu! Zadzwoń do nas dzisiaj, a poświęcimy trochę czasu, aby dowiedzieć się, czego chcesz, jak jeździsz i dlaczego nie jesteś zadowolony z obecnego ustawienia.

O naszej firmie

Serwis amortyzatorów POLON OFF ROAD został otwarty w 2008 roku. Od tego czasu doskonaliliśmy się w budowaniu zawieszeń dla WSZYSTKICH typów pojazdów do użytku na asfalcie, w powietrzu, w terenie, śniegu a nawet wodzie?.

Firma POLON OFF ROAD jest oficjalnym dystrybutorem marki FOX w Polsce w dywizjach OFF ROAD i TRUCK. Dostarczamy i budujemy układy zawieszenia do samochodów, motocykli, quadów i pojazdów specjalnych. Oferujemy pełną gamę amortyzatorów dla WSZYSTKICH pojazdów z pełnym wsparciem posprzedażowym ze strony fabrycznego personelu FOX RACING SHOX więc jeśli jest coś, co nie jest objęte standardowym asortymentem, istnieje duże prawdopodobieństwo, że możemy to zaprojektować i zbudować na zamówienie.

Oprócz zawieszenia firmy FOX RACING SHOCKS nasz wyszkolony fabrycznie zespół może również serwisować amortyzatory: PKM, Öhlins, WP, Reiger Suspension, ZF Sachs Race Engineering Products, Showa, Marzocchi, BOS, EXT Racing Shox, RockShox, King Shocks. Możemy zaoferować wsparcie warsztatowe dla prawie wszystkich marek i typów zawieszeń, nie wahaj się zadzwonić do nas, jeśli masz coś, czego nie widzisz w witrynie.

POLON OFF ROAD serwisuje, naprawia i dostraja zawieszenie dla dziesiątek klientów każdego roku. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i wyjaśnimy dokładnie, co robić i kiedy to zrobić, aby zapewnić jak Ci jak najlepszą obsługę.